IMG
Drobečková navigace

Úvod > Služby > Opravy a zateplení objektů

Opravy a zateplení objektů

Zateplujeme rodinné domy, paneláky, bytové a činžovní domy, haly, administrativní budovy a další objekty. Stavby rekonstruujeme a izolujeme s použitím osvědčených a inovativních materiálů. Pomůžeme vám s vyřízením dotací na zateplení. 

Izolační materiály pro zateplení 

Jako izolanty používáme fasádní polystyren a minerální vatu vždy podle platných norem a požárních předpisů. 

Zateplení domů provádíme zejména s pomocí zateplovacího systému Weber Terranova a Baumit. Používáme i další prověřené izolanty. Vždy jde o kvalitní materiály od certifikovaných firem s dlouholetou historií na trhu. Proto je zateplení od nás zárukou skutečných úspor energií a dlouhé životnosti nové fasády. 

Postup zateplování domů

Poté, co nás kontaktujete a vyjádříte svůj zájem o zateplení domu, vám připravíme cenovou nabídku včetně konkrétního návrhu řešení. Jakmile si návrh odsouhlasíte, pustíme se do práce. 

Zajistíme izolační materiál a stavbu zateplíme. Samozřejmě dodržujeme termíny a dáváme si záležet na kvalitě odvedené práce. Po realizaci zateplení provedeme revizi stavby a předáváme vám hotové dílo včetně technických listů a dokumentace. 

Proč zateplovat s námi

  • Jsme na stavebním trhu od roku 2003 a získali jsme řadu zkušeností. 
  • Zakládáme si na kvalitně odvedené práci v dohodnutém termínu. 
  • Izolační materiály splňují příslušné normy a pracují pro nás autorizovaní technici. 
  • Jsme spolehliví a pečujeme o vás od prvního kontaktu po předání díla. 
  • Zůstaneme s vámi ve spojení a budeme flexibilně řešit případné nedostatky. 

Chcete zateplit dům a ušetřit? 

Kontaktujte nás. Navrhneme vám nejlepší možné řešení zateplení objektu a vypracujeme vám cenovou nabídku. Pomůžeme vám s vyřízením dotací nebo úvěru. 

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů