IMG
Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Jsme stavební společnost Fireo, s.r.o. Od roku 2003 rekonstruujeme bytové a rodinné domy i komerční objekty. Zateplujeme a opravujeme fasády, realizujeme střechy, provádíme hydroizolace, opravujeme balkony a lodžie. Za dobu našeho působení na trhu jsme se podíleli na více než 300 projektech. Působíme především na Liberecku, ve středních, východních a severních Čechách. 

Náš tým

Ve společnosti Fireo, s.r.o. působí zkušení autorizovaní technici s dlouholetou praxí. Neustále se vzděláváme, sledujeme novinky a hledáme pro vás ty nejlepší materiály, technologie a postupy. 

Vybavení

Odvádíme dobrou práci, což nejde bez vybavení, technologií a vozového parku. Máme dostatek všeho, co pro realizaci staveb potřebujeme – vlastní lešení, stavební lávky, nákladní automobily, nářadí i referenční vozidla. I díky tomu jsme profesionální a flexibilní. 

Certifikace

K naší profesní prestiži patří certifikace, které pravidelně obnovujeme. Jedná se o certifikace systému integrovaného managmentu organizace podle ČSN EN ISO 9001:2016, 14001:2016 a ČSN EN OHSAS 18001:2008. Certifikační autoritou je společnost Tayllorcox, s.r.o.

Přehled našich certifikátů: 

Spolupracujete s námi

Ať už přemýšlíte o rekonstrukci, zateplení fasády, realizaci střechy nebo potřebujete hydroizolaci nebo elektro revizi, jsme připraveni vám pomoci. Kontaktujte nás