IMG
Drobečková navigace

Úvod > Služby > Opravy a rekonstrukce fasád

Opravy a rekonstrukce fasád

Provádíme renovace, rekonstrukce a zateplování fasád. Profesionálně pro vás zrealizujeme fasádu na novém i starším domě, na panelových i cihlových bytovkách a dalších objektech. Pracujeme rychle, spolehlivě a kvalitně. V týmu máme autorizované techniky a používáme prověřené fasádní materiály.

Fasádní práce:

  • Oprava starších fasád
  • Renovace zateplených fasád
  • Nová izolace fasád

Opravy a revitalizace fasád

Po patnácti, dvaceti nebo třiceti letech jsou fasády domů už opotřebované a potřebují opravit. I s tím si poradíme. Zajistíme pro vás dílčí nebo celkovou revitalizaci vaší fasády. 

Oprava fasády domu prospěje, zvýší se jeho hodnota a uspoříte více energie. Během let se z fasády vyplavuje takzvaná fungicidní složka, která zabraňuje tvorbě plísní a řas. Fasády také vlivem povětrnostních podmínek a UV záření ztrácí svoji původní barvu. K tomu se objevují trhliny a praskliny. S tím vším si poradíme.

Proč zvážit revitalizaci fasády

Izolační materiály se neustále vylepšují a zdokonalují. Po dvou desítkách let je fasáda na hranici své technologické životnosti. Pokud fasádu nerevitalizujete, může být nevratně poškozena a bude nutné celý zateplovací systém odstranit a nahradit ho novým – což se pochopitelně prodražuje. Mimo jiné i proto, že se zdražuje likvidace odpadu (v tomto případě starého zateplení). V zájmu každého majitele domu proto je, aby mu fasáda vydržela co nejdéle. 

Prodlužte životnost své fasády

Revitalizace prodlouží životnost fasády, pomůže vám nadále šetřit energie a uspořit i náklady za kompletní nový zateplovací systém. S radostí vám revitalizaci fasády provedeme s pomocí moderních materiálů. Používáme kontaktní zateplovací systém, kdy se nalepí izolant, zalepí se sítí a přetáhne se omítkou. Pracujeme s minerální vatou i polystyrenem. 

Ozvěte se nám

Zdarma prohlédneme vaši nemovitost a doporučíme vám nejvhodnější řešení. Vypracujeme vám cenovou nabídku a zajistíme vše potřebné. Kontaktujte nás

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů